1.составьте план ответа по теме общая характеристика типа маллюски 2. составьте план по теме общая характеристика класса головоногие маллюски

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
молюски: мають голову тіло ногу. скадка шкіри на спиному боці утворює мантію. кровоносна система не замкнена. нервова розкидано-вузлова.є печінка що виконую функці. підшлункової головоногі ного перетворилася на цупальця і лійку. черепашка рудукована,на цупальцях присоски-орган смаку, можуть міняти забарвлення.добре розвинений зір і нервова