1.Своєю столицей князь Данило-Галицьки зробив місто: а) Львів б) Луцьк в) Володимир г) Холм 2.У якому році Данило-Галицький прийняв титул короля: а) у 1223 р. б) у 1245 р. в) у 1253 р. г) у 1264 р. 3.Який "документ" надавав пра...

1.Своєю столицей князь Данило-Галицьки зробив місто: а) Львів б) Луцьк в) Володимир г) Холм 2.У якому році Данило-Галицький прийняв титул короля: а) у 1223 р. б) у 1245 р. в) у 1253 р. г) у 1264 р. 3.Який "документ" надавав право правління давньоруським князям- васалам золотоординських ханів? а) Ярлик б) диплом в)"слово" г) грамота
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Холм. 3.Ярлик. 2. 1253 р.