1)Укажіть яким паразитичним черв'яком може заразитися людина, якщо не митеме руки перед споживанням їжі. А- ціп'яком бичачим Б- сисуном печінковим В- аскаридою людською Г- п'явкою медичною. 2)Укажіть процеси, які регулюються ре...

1)Укажіть яким паразитичним черв'яком може заразитися людина, якщо не митеме руки перед споживанням їжі. А- ціп'яком бичачим Б- сисуном печінковим В- аскаридою людською Г- п'явкою медичною. 2)Укажіть процеси, які регулюються ретикулярною формацією. А-захисни рефлекси Б- дихання В- координація рухів Г- стан сну та неспання. 3) Виберіть структури,спільні для тваринної та рослинної клітини А-ядро,плазматична мембрана,хлоропласти Б- ядро,цитоплазма,хлоропласти В- ядро,цитоплазма,плазматична мембрана Г- ядро,цитоплазма,клітинна стінка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правильно или не правильно1)А,2)Г,3)В