1)Установіть відповідність між галузями спец. с/г і країнами 1 вирощування фініків                   А. Ізраїль  2 вирощування пшениці                Б. Таїланд  3.вирощування рису                       В. Ірак  4 вирощування ц...

1)Установіть відповідність між галузями спец. с/г і країнами 1 вирощування фініків                   А. Ізраїль  2 вирощування пшениці                Б. Таїланд  3.вирощування рису                       В. Ірак  4 вирощування цитрусових           Г.Афганістан                                                              Д. Казахстан
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Примерно так: 1.А 2.Д 3.Б 4.В