1.Вантаж нерухомо висить на пружині.Чи виконує роботу сила пружності,яка діє на нього?Чи виконує роботу сила тяжіння? 2.Визначте,чи виконує роботу сила тяжіння,що діє на баскетбольний м'яч ,який: а) лежить на землі ; б)котиться...

1.Вантаж нерухомо висить на пружині.Чи виконує роботу сила пружності,яка діє на нього?Чи виконує роботу сила тяжіння? 2.Визначте,чи виконує роботу сила тяжіння,що діє на баскетбольний м'яч ,який: а) лежить на землі ; б)котиться підлогою спортивної зали ; в) летить угору ; г) падає Якщо виконує,то яку - додатну чи від'ємну?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) робота завжди викликає зміна енергії системи, енергія системи не змінюється, отже робота нульова. 2)а)ні б)ні в) так, від'ємну г) так, додатну