1)Від дієслів доконаного виду утворено всі дієприкметники рядка. А.очищений,засіяний,вишитий. Б.випечений,керований,палаючий. В.намальований,стоячий,шитий. Г.колотий,метений,надихаючий. 2)Усі дієприкметники активного стану зазн...

1)Від дієслів доконаного виду утворено всі дієприкметники рядка. А.очищений,засіяний,вишитий. Б.випечений,керований,палаючий. В.намальований,стоячий,шитий. Г.колотий,метений,надихаючий. 2)Усі дієприкметники активного стану зазначено в рядку. А.болючий,причесаний,прибраний. Б.колючий,написаний,зрізаний. В.миючий,присохлий,сяючий. Г.пекучий,политий,відображений.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-А) 2-В напевно ........................................