1.Випиши діэслова в неозначеній формі.                                                                       Читаю. сидіти. розмовляв. читати. розмовляти. митимусь. мити. пишаюся.пишатися. вчитися. вчуся.                     ...

 1.Випиши діэслова в неозначеній формі.                                                                       Читаю. сидіти. розмовляв. читати. розмовляти. митимусь. мити. пишаюся.пишатися. вчитися. вчуся.                                                                                                                  2. Добери потрібні дієслова в неозначеній формі і продовж прислівя.                                  Добре вчити того хто хоче все...                                                                                        Краще добре робити ніж гарно...                                                                                           На чужу роботу дивитись-ситому не...                                                                        Легко втратити тяжко...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Сидіти , читати , розмовляти , пишатися , вчитися .                                    2.  Добре вчити того хто хоче все знати.  Легковтратити тяжко повернути.
Гость
2)Добре вчити того,хто хоче все знати. Краще добре робити ніж гарно сидіти. На чужу роботу дивитися ситому не охота. Легко втратити важко повернути.