1Випишіть числівники вказавши в дужках розряд за значенням: Десятого, десятьом, десятка, десятиною, десяті, десятковий, десятеро, десятих, вдесятеро 2 Згрупуйте числівники за складом вказавши в дужках до якої групи вони належат...
1Випишіть числівники вказавши в дужках розряд за значенням: Десятого, десятьом, десятка, десятиною, десяті, десятковий, десятеро, десятих, вдесятеро 2 Згрупуйте числівники за складом вказавши в дужках до якої групи вони належать: Чотирнадцять, двадцять один, сто, дявятсот, тридцять два, пятдесят вісім. 3 Запишіть словосполучення, замінивши цмфри словами та вказавши в дужках відмінок числівника: Авіалайнер з 485 пасажирами; не вистачає 976 гривень. плиз контроха завтра решите
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Кількісні:десятка, десятеро, вдесятеро. Порядкові: десятого, десятьом, десятиною, десяті, десятковий, десятих. 2)Прості: сто Складні: чотирнадцять. девятсот. Складені: двадцять один. тридцять два. пятдесят вісім 3)....чотириста вісімдесяти п ятьма(орудний) девяста сімдесяти шести (родовий)