1.Визначте підмет у реченні (Тривалий час бути під їхнім впливом небезпечно) а)бути під впливом б)бути небезпечно в)бути під впливом небезпечно 2.Визначте синтаксичну роль інфінітива в реченні (Його вчили жити чесно) А)присудок...
1.Визначте підмет у реченні (Тривалий час бути під їхнім впливом небезпечно) а)бути під впливом б)бути небезпечно в)бути під впливом небезпечно 2.Визначте синтаксичну роль інфінітива в реченні (Його вчили жити чесно) А)присудок б)додаток в)обставина
Ответ(ы) на вопрос:
1.А)бути під впливом; 2.А)присудок.
1.Підмет-бути під впливом 2.Жити-додаток( вчили-що? жити. отже-додаток(