1.We build sandcastles with my dad.(sometimes) 2.We go fishing.(everi Sunday) 3.We make a snowman in winter.(always) 4.We are sad.(never) встав у речення слова,подані в дужках

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Sometimes we build sandcastles with my dad. We go fishing every Sunday. We always make a snowman in winter. We are never sad.