1)WHAT WOULD YOU LIKE TO SEE IN LONDON FIRST? 2)WHAT INTERESTING FACT DID YOU LEARN AT THIS LESSON? 3)WOULD YOU LIKE TO HAVE A FRIEND IN LONDON?WHY?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) First of all, I would like to see the famous Big Ben and Buckingham Palace. 2) на этот вопрос вы должны ответить сами 3) I would like to have a friend in London.This is a great opportunity to improve your English. And if I go to London, my friend will be happy to walk with me and take a tour.