1.Як будується зображення предметів в оці? Що таке акомодація і яке її значення? Де на сітківці розташовані колбочки а де палички? Які функції вони виконують? Чим утровена сліпа пляма? Чи може око обійтись без слізної залози? Ч...

1.Як будується зображення предметів в оці? Що таке акомодація і яке її значення? Де на сітківці розташовані колбочки а де палички? Які функції вони виконують? Чим утровена сліпа пляма? Чи може око обійтись без слізної залози? Чому? Як пов*язані будова та функії ока?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Світло заломлюється проходить через рогівку , зіницю , кришталик і падає на сітківку . 2 Акомодація це здатність ока пристосовуватися до бачення далеких і близьких предметів при згинанню і розгинанню кришталика війковими м'язами. 3 колбочки в центрі сітківки . Палички по периферії сітківки. 4 колбочки для денного зору ,а палички для сутінкового . 5 Сліпа пряма місце виходу зорового нерву з сітківки бо там немає фоторецепторів. 6Ні , не може , бо око не буде зволожуватися , мікроорганізми , які потрапляють в око не будуть гинути. 7Будава ока парний круглий орган . скл з трьох шарів бвлкової -захист від пошкоджень, судинної - живлення ока , сітківки - сприйняття і фокусування зображення є фокусна відстань F і оптична сила D. Кришталик згинається для близького зору і розгинається для дальнього. зіниця контролює світловий пучок війковими м'яз згинає і розгинає кришталик .