1)як ви розумієте характеристику в. симоненка-"лицар на білому коні" у українській літературі 2)Визначте й прокоментуйте засоби художньої виразності у вірші лебеді материнства 3)чи можна сказати що вірш лебеді материнства роман...

1)як ви розумієте характеристику в. симоненка-"лицар на білому коні" у українській літературі 2)Визначте й прокоментуйте засоби художньої виразності у вірші лебеді материнства 3)чи можна сказати що вірш лебеді материнства романтичний?Чому саме? 4)що символізують лебеді назавтра треба поможіть можно на русски
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мати — найдорожча у світі істота. Їй несе людина болі й радощі, сумніви й успіхи, помилки й гріхи. З нею хочеться порадитись, поділитись турботами, покаятись їй у гріхах. І хіба може бути присутній при цій сповіді хтось третій? Бодай навіть брат, сестра, чи й батько? Ні — з матір’ю на самоті. Такою була для Василя мама, Ганна Федорівна Симоненко-Щербань, людина з щирою поетичною душею, закохана у народну пісню, передала все це синові, виховувала його за мудрими заповідями народної педагогіки. Природа наділила літературними здібностями і саму Ганну Федорівну. Був у неї зошит «Перлини поміж людей», куди збирала вона прислів’я, приказки у рідних Біївцях. Багато серед них придуманих матір’ю поета. І багаті вони на гумор і глибину думок, що тривожили її свідомість. Саме образ мами є основним у творі.