1.Яка роль відокремлених членів у реченні? 2.За яких умов відокремлюються поширені означення? 3.За яких умов непоширена прикладка відокремлюється завжди? 4.Якими словами найчастіше приєднуються відокремлені додатки? 5.Чи завжди...

1.Яка роль відокремлених членів у реченні? 2.За яких умов відокремлюються поширені означення? 3.За яких умов непоширена прикладка відокремлюється завжди? 4.Якими словами найчастіше приєднуються відокремлені додатки? 5.Чи завжди відокремлюється поширена обставина? 6.Як інтонаційно оформлюються уточнюючі члени речення в усному мовленні?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Відокремлення узгоджених означень, виражених дієприкметниковими і прикметниковими зворотами, а також одиничними дієприкметниками і прикметниками, залежить від їхнього місця в реченні щодо іменника, якому вони підпорядковуються, а також інформативного навантаження основного члена відокремленого звороту. 1. Відокремлюються поширені постпозитивні узгоджені означення (дієприкметникові і прикметникові звороти) , близькі за значенням до підрядних означальних речень. Вони містять додаткове повідомлення про предмет, виражений означуваним словом — іменником, характеризують його: «Новий п'ятиповерховий будинокінституту, обкладений білою керамічною плиткою, світлою примарою випливав з туману»