1.Який звязок між генами й ознаками? 2.Що можна сказати про неперервність відновлення та індивідуальності набору генів й хромосом у процесі зміни поколінь? 3.Який внесок батьківської та материнської форм у спадковості нащадкі...

1.Який звязок між генами й ознаками? 2.Що можна сказати про неперервність відновлення та індивідуальності набору генів й хромосом у процесі зміни поколінь? 3.Який внесок батьківської та материнської форм у спадковості нащадків? 4.Чи зберігають хромосоми і гени індивідуальність при здійсненні своїх функцій в онтогенезі? 5.Що відбувається з генами і хромосомами у процесі мітозу, мейозу та запліднення? 6.У яких формах існують гени, які контролюють різні прояви однієї ж тієї ознаки? 7.Як співвідноситься парність і кількість генів з набором хромосом? 8.Чим відрізняється успадкування генів, які знаходять в одній або у різних хромосомах?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Ознаки - прояв результату взаємодії генів. 2. Можливо йде мова про генетичну безперервність, яка забезпечує еволюцію нових ознак шляхом безперервних спадкових змін . 3. Організм отримує генетичний матеріал від батька і матері, а отже отримує і нові ознаки, комбінацію батьківських і материнських генів. 4. Так. 5. Вони передаються дочірнім клітинам, або новому організму при злитті гамет. 6. В алельних. 7. Це називається плоїдністю,  розрізняють гаплоїдні клітини з одинарним набором непарних хромосом (n), диплоїдні - з парними хромосомами (2n),  три набори хромосом - триплоїд (3n), чотири - тетраплоїд (4n). 8. Гени в одній хромосомі успадковуються зчеплено, в різних - незалежно.