1)Знайди довжину сторони квадрата, периметр якого дорівнює периметру прямокутника зі сторонами 5 см і 7 см. ?см.2)Знайди довжину сторони квадрата, периметр якого дорівнює периметру трикутника зі сторонами 9 см, 7 см, 4 см. ? см...

1)Знайди довжину сторони квадрата, периметр якого дорівнює периметру прямокутника зі сторонами 5 см і 7 см. ?см. 2)Знайди довжину сторони квадрата, периметр якого дорівнює периметру трикутника зі сторонами 9 см, 7 см, 4 см. ? см. 3) Встав пропущені одиниці величин. Запиши два варіанти. 298----------=2------9-------8 298----------=2------9-------8
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 5+7+5+7=24 см - периметр прям.    24:4=6 см сторона квадрата