2. Амоніак за фізичними властивостями: а) газ жовтого кольору без запаху, розчинний у воді; б) безбарвний газ із різким запахом, розчинний у воді, в) безбарвний газ без запаху, розчинний у воді. 3. Алотропними видозмінами Сульф...

2. Амоніак за фізичними властивостями: а) газ жовтого кольору без запаху, розчинний у воді; б) безбарвний газ із різким запахом, розчинний у воді, в) безбарвний газ без запаху, розчинний у воді. 3. Алотропними видозмінами Сульфуру є сірки: а) червона й чорна; б) жовта й коричнева; в) кристалічна й пластична. 4. Кількість зв’язків між атомами Нітрогену в молекулі азоту: а) один; б) два; в) три. 5. Найбільша кількість азоту в природі міститься: а) у повітрі; б) у ґрунті; в) у воді. 6. Формула вищого гідроксиду елементів підгрупи Карбону: а) HEO3; б) H2EO3; в) HEO4; г) H2EO4.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. Амоніак за фізичними властивостями: б) безбарвний газ із різким запахом, розчинний у воді, 3. Алотропними видозмінами Сульфуру є сірки: в) кристалічна й пластична. 4. Кількість зв’язків між атомами Нітрогену в молекулі азоту: в) три. 5. Найбільша кількість азоту в природі міститься: а) у повітрі; 6. Формула вищого гідроксиду елементів підгрупи Карбону: б) H2EO3;