2. Для встановлення належності родини до певного класу необхідно врахувати:а) тип кореневої системи і жилкування листків; б) увесь комплекс ознак, які характеризують рослину; в) тільки будову квітки; г) лише кількість сім’ядоль...

2. Для встановлення належності родини до певного класу необхідно врахувати: а) тип кореневої системи і жилкування листків;  б) увесь комплекс ознак, які характеризують рослину; в) тільки будову квітки; г) лише кількість сім’ядоль у насінині.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
лише кількість сім’ядоль у насінині Тому що існує клас одно - і дводольних
Гость
Для встановлення належності родини до певного класу необхідно врахувати: а) тип кореневої системи і жилкування листків;  б) увесь комплекс ознак, які характеризують рослину;  в) тільки будову квітки;  г) лише кількість сім’ядоль у насінині. Ответ: г.