2 клас.— Скласти і записати діалог, у якому використовуються слова вибачення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу хлопчики зустрілися біля стадіону грати у футбол. Вони спокйно грали, але раптом, його друг попав йому в обличчя. Той каже - Ай більно, спостерігай куди б'єш! - Та вибач, я не навмисно, з ким не буває. - Гаразд, але в інший раз, спостерігай куди б'єш! Так хлопці змирились и продовжували весело грати.