2 класс. А)7+2=9 және 8+2=10 тендиктерди пайдаланып,кандай екі таңбалы сандарды конуга болады? Осындай бірнеше косынды жаз. Олардың мандарин тап. Ə) 10-2=8 және 8+2=10 тен пайдаланып кандай екі таңбалы екі санмен азайту а малын...

2 класс. А)7+2=9 және 8+2=10 тендиктерди пайдаланып,кандай екі таңбалы сандарды конуга болады? Осындай бірнеше косынды жаз. Олардың мандарин тап. Ə) 10-2=8 және 8+2=10 тен пайдаланып кандай екі таңбалы екі санмен азайту а малын орындары болады. Осындай айырма жаз мадинка табу керек. Рахмет
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на русском напиши отвечу хах