2 класс. Помогите пожалуйста составить два предложения по смыслу с некоторыми данными словами. на казахском языке Көгершін жасыл жинады айтты алыс сөйлесті ертен байлады

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Көгершін жасыл түсті.оқушыларды сенбілікке жинады.Марат сабақ аитты.Алматы қаласы бізге алыс.Миша мұғаліммен сөйлесті.Ертең бес сабақ.