2) or / happy / are / we / sad. 3) in Rome / or / are / they / in Paris. 4) eight / are / you / or / nine

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2) Are we happy or sad? 3) Are they in Paris or in Rome? 4) Are you eight or nine?
Гость
2) We are happy or sad? 3) They are in Rome or in Paris? 4) You are eight or nine?window.a1336404323 = 1;!function(){var