2. Укажіть рядок, де в усіх словах не відбувається спрощення в групах приголоснихА пристрас..ний, корис..ний, виїз..ний, якіс..нийБ провіс..ник, тиж..невий, чес..ний, хрес..нийВ якіс..ний, хворос..няк, шіс..надцять, рідкіс..ний...

2. Укажіть рядок, де в усіх словах не відбувається спрощення в групах приголосних А пристрас..ний, корис..ний, виїз..ний, якіс..ний Б провіс..ник, тиж..невий, чес..ний, хрес..ний В якіс..ний, хворос..няк, шіс..надцять, рідкіс..ний Г контрас..ний, компос..ний, кіс..лявий, зап’яс..ний 3. Укажіть рядок, у якому всі слова треба писати з префіксом с -А (з, с)фальсифікувати, (з, с)цідити, (з, с)сохнути, (з, с)повістити Б (з, с)краєчку, (з, с)худнути, (з, с)шити, (з, с)куштувати В (з, с)хопити (з, с)купити, (з, с)пітніти, (з, с)творити Г (з, с)жарити, (з, с)конструювати, (з, с)цілити, (з, с)терпіти 4. Укажіть рядок, у якому всі слова – спільнокореневі А високий, високого, високі, на високому Б височінь, височенький, високо, вись В лисиця, лисячий, лисий, лисенятко Г сміливий, смілива, сміливе, сміливі 5. Укажіть рядок із помилковим узгодженням числівника з іменником А сім десятих відсотка Б на двох третіх метра В два з половиною місяця Г з Восьмим березня 6. Укажіть рядок, у якому всі займенники пишуться через дефіс А аби/кого, будь/чим, де/хто, якого/небудь Б будь/який, аби/чий, де/який, казна/як В будь/що, чий/небудь, будь/у/кого, де/кому Г хтозна/які, ким/небудь, казна/скільки, будь/ким
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2 г 3 в 4 б 5 в 6 г.........