2. Записати правильно слова. Пів...ящика, об...їз...ний, осін...ьо/зимовий, пів...століт...я, північно/західний, авіа/квиток, червоно/гарячий, гори/цвіт, пів...Європи, бузково/рожевий, синьо/окий, моркв...яний, пес...ливий, м.....

2. Записати правильно слова. Пів...ящика, об...їз...ний, осін...ьо/зимовий, пів...століт...я, північно/західний, авіа/квиток, червоно/гарячий, гори/цвіт, пів...Європи, бузково/рожевий, синьо/окий, моркв...яний, пес...ливий, м...р...живо, дит...ясла, о/пів/на/третю. 4 бали 3. Підібрати іншомовні відповідники до слів та словосполучень. Шоколадне морозиво на паличці – Комічний цирковий актор – Заклад, що збирає і зберігає книжки для громадського користування – Суддя в деяких спортивних змаганнях – Учасники парного спортивного чи музичного виступу – Змагання з метою виявити найдостойніших із числа його учасників – 3 бали 4. Утворити прикметники від власних назв. Кременчук, Золотоноша, Бахмач, Париж, Острог, Цюрих, Калуш, Дрогобич, Прага, Ірак.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пів-Європи,бузково-рожевий,синьокий,морквяний,пестливий,мереживо,дит.ясла,опів на третю