2. Запишіть навпроти кожного прикладу загальноприйнятої міміки її значення: 1. пр?

2. Запишіть навпроти кожного прикладу загальноприйнятої міміки її значення: 1. пр??мруження ока – 2. широко відкриті очі – 3. підняття брів – 4. зближення брів до перенісся – 5. усмішка з одночасним примруженням очей –
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. привертання уваги адресата, попередження його про щось 2. здивування  3.  мовець почув щось дивне, незвичне, непристойне тощо 4.  незадоволення, гнів 5.  іронія, насмішка з когось