226. Які організми входять до складу бентосу? А)губки, медузи, частина водоростей Б)поліпи, багатощетинкові черви, голкошкірі В)клопи-водомірки, бактерії, медузи Г) головоногі молюски, китоподібні, більшість риб 227. Укажіть гр...

226. Які організми входять до складу бентосу? А)губки, медузи, частина водоростей Б)поліпи, багатощетинкові черви, голкошкірі В)клопи-водомірки, бактерії, медузи Г) головоногі молюски, китоподібні, більшість риб 227. Укажіть групу, до якої належать організми, що оселяються на різних субстратах у товщі води (на гідротехнічних спорудах, днищах кораблів). А)планктон Б)нейстон В)бентос Г)перифітон 228. Визначте, до якої екологічної групи гідробіонтів належать дрібні ракоподібні, медузи? А планктон Б нейстон В бентос Г перифітон 229. До якої групи належать організми, що мешкають на межі повітряного та водного середовища? А планктон Б нейстон В бентос Г перифітон 230. Визначте компонент середовища, що належить до біотичних екологічних факторів. А вологість повітря Б вирубування тропічних лісів В викиди газів від фабрик та заводів Г конкуренція за особин протилежної статі 231. Що з перерахованого належить до антропогенних факторів? А підвищена вологість Б взаємозв’язки між особинами у популяції В вирубування лісів Г рельєф місцевості 232. Визначте компонент середовища, що є антропогенним екологічним фактором. А викиди газів фабрик і заводів Б мутуалістичні відносини В вологість повітря Г конкуренція за особин протилежної статі 233. Який організм в умовах зниження температури навколишнього середовища та відсутності їжі впадає у сплячку? А лисиця звичайна Б бурундук азіатський В заєць сірий Г білка звичайна 234. Визначте найважливіший фактор сезонної міграції птахів. А зміна середньої температури повітря Б зміна тривалості світлового дня В зменшення наявності їжі Г збільшення кількості хижаків
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
планктот входить до бентосу