23. У якому рядку правильно вжито прийменники та прийменникові сполучення? 1. Згідно до змін, на протязі року, відповідно із статутом, не зважаючи на обставини. 2. Згідно із законом, відповідно до статуту, незважаючи на обстави...

23. У якому рядку правильно вжито прийменники та прийменникові сполучення? 1. Згідно до змін, на протязі року, відповідно із статутом, не зважаючи на обставини. 2. Згідно із законом, відповідно до статуту, незважаючи на обставини, протягом року. 3. Згідно змін, відповідно із статутом, незважаючи обставини, протягом року. 4. Згідно змінам, відповідно зі статутом, незважаючи до обставин, на протязі року.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правильно 2, погоджуюсь із поередньою відповіддю