25 баллов!!!!!!!! значение каждого #363 + фразеологизма

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Крутитися як муха в окропі? Покласти зуби на полицю. Мало каші їв. Голці ніде впасти. Виводити на чисту воду. Яблуку ніде впасти. Брати близько до серця. Грати першу скрипку. Товкти воду в ступі. Не чуючи землі під ногами. З'їсти пуд солі. Бити лихом об землю. Хоч греблю гати. Народитися під щасливою зіркою. Тримати носа за вітром. Не бачити далі свого носа. Казка про курочку Рябу. Сім п'ятниць на тиждень.
Гость
Крутитися як муха в окропi.-Суетиться. Покласти зуби на полицю.-Расслабиться, уйти в тень. Мало кашi ïв.-Слабый, не в силах что-либо сделать физически. Голці ніде впасти.-Нет места. Виводити на чисту воду.-Узнать правду. Яблуку ніде впасти.-Тесно, очень много людей. Брати близько до серця.-Переживать что-нибудь. Грати першу скрипку.-Быть главным в каком-либо деле. Товкти воду в ступі.-Бесцельный труд. Не чуючи землі під ногами.-Очень быстро идти. Зїсти пуд солі.-Потребность в огромном количестве времени для налаживания отношений. Бити лихом об землю.-Забыть горе. Хоч греблю гати.-В избытке, слишком много. Народитися під щасливою зіркою.-Быть удачливым, везучий. Тримати носа за вітром.-Быть в курсе всех событий. Не бачити далі свого носа.-Быть глупым. Казка про курочку Рябу.-Заводить скандал на пустом месте.  Сім п’ятниць на тижні.-Быстро менять решения, не выполнять обещания.