26. Слово що є займенником у реченні: а) Ніч така темна, що не видно долонь своїх. б) Людина повинна любити усе, що для неї зробили батьки. в) Не забувайте, що книги – це

26. Слово що є займенником у реченні: а) Ніч така темна, що не видно долонь своїх. б) Людина повинна любити усе, що для неї зробили батьки. в) Не забувайте, що книги – це тисячолітня мудрість людини. г) Здавалося, що всі дерева вкриті золотими шатами
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) Така, своих. б) Усе, неи. в) це. г) вси.