2. Розкрийте дужки, поставивши слова у потрібному відмінку. Площа (Тарас Шевченко); пам”ятник (Леся Українка); вулиця (Олександр Бойченко); для уповноваженого (Олексій Музиченко); за участю (Ганна Чубач); музей (Олександр Довже...

2. Розкрийте дужки, поставивши слова у потрібному відмінку. Площа (Тарас Шевченко); пам”ятник (Леся Українка); вулиця (Олександр Бойченко); для уповноваженого (Олексій Музиченко); за участю (Ганна Чубач); музей (Олександр Довженко); портрет (Іван Мазепа); фонд імені (Василь Симоненко).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Площа Тараса Шевченко. пам*ятник Лесі Українки. Вулиця Олександра Бойченка. Для уповноваженого Олексія Музниченка. За участю Ганни Чубач. Музей Олександра Довженка. Портрет Івана Мазепа. фонд імені Василя Симоненка.