2. Розв'яжіть ситуації : а. До Вас приїхав товариш з Росії, який хоче отримати громадянство України. Що Ви йому порадите? б. Громадянка України Іванова Наталія має чоловіка - студента з Ізраїлю. В них народилась дитина в місті ...

2. Розв'яжіть ситуації : а. До Вас приїхав товариш з Росії, який хоче отримати громадянство України. Що Ви йому порадите? б. Громадянка України Іванова Наталія має чоловіка - студента з Ізраїлю. В них народилась дитина в місті Києві. Яке громадянство буде у дитини? в. Ви маєте бажання і намір висунути свою кандидатуру у виборах на посаду Президента України. Чи можете Ви це зробити? Обґрунтуйте свою відповідь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а. Посоветую ознакомится с законодательством. б. Украинское гражданство в. Что бы стать президентом Украины нужно знать Украинский язык, быть гражданином Украины, достигнуть 35 лет, жить 10 последних лет на территории Украины.