2.В елекроплитці перегоріла спіраль.Для заміни спіралі знайшли дріт з  такого самого матеріалу і такої самої довжини  ,але з поперечним  перерізом в два меншим . Що потрібно зробити ,щоб опір нової спіралі дорівнював опор...

   2.В елекроплитці перегоріла спіраль.Для заміни спіралі знайшли дріт з  такого самого матеріалу і такої самої довжини  ,але з поперечним  перерізом в два меншим . Що потрібно зробити ,щоб опір нової спіралі дорівнював опору попередньої?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
использовать половину длины при этом ток и сопротивление будут равны току и сопротивлению "родной" спирали однако плотность тока будет в 2 раза больше, температура выше и такая спираль прослужит гораздо меньше чем "родная"