3. Чем отличаются друг от друга условные и безусловные рефлексы? 4. Какое значение имеет торможение условных рефлексов?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3.тим ,що безумовні від самого народження і зберігаються протягом всього життя,а умовні- набуті реакції організму ,які виникають і зникають протягом життя. 4.гальмування -це припинення або послаблення певних реакцій організму.Завдяки йому умовні рефлекси коригуються відповідно до змінених умов або тимчасово зникають,якщо умовний подразник втратив своє сигнальне значення.