3 или 4 предложений про бешбармак на казахском срочно !!!!!¡¡¡¡

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бешбармақ-- қазақтың  ұлттық тағамы. Бешбармақ-пісірілген --ет.Бешбармақты жылқының , сиырдың, қойдың етінен әзірлейді.Бешмармақты қонақ шақырғанда, әрбір мерекелерде  әзірлейді.
Гость
Менын суйыкты тагамы-бешпармак.Мен бешпармакты жаксы коремын.Бешпармакты анам жаксы дайындайды.Бешпармак-дэмды тагам. Мне нравится блюдо бешпармак.Бешпармак хорошее блюдо.Моя мама вкусно готовит бешпормак.Бешпармак очень вкусный.Перевод точно не знаю но типо этого.Но чтото по лутше.Я так отвечала и всё хорошо мне 5 поставили.