3 правила сімейного життя

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перше і найголовніше правило сімейного життя - довіряти один одному. Лише на довірі має триматися любов, а без любові сім'ї не буде. Друге правило - взаємодопомога. Дотримуємося біблійного "правила": "Як хочеш, щоб із тобою чинили, так і ти чини з іншими".  Третє правило - не тримати ніяких секретів від близьких. Бо, по-перше, все таємне стає явним, а, по-друге, довіряти секрети близьким людям це рецепт доброго і правильного сімейного життя.
Гость
1 правило: потрібно любити і поважати один одного 2 правило: потрібно жити дружно 3 правило: потрібно допомагати один одному