3 прислів'я про хліб

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Багато снігу — багато хліба. Без солі, без хліба—немає обіда. Без хліба —не обід; без капусти — не борщ. Без хліба половина обіда. Бублик — не хліб. Будем постити, як хліба не стане. Весна днем красна, а на хліб пісна. Галушка та лемішка — хлібу перемішка. Глибше орати — більше хліба мати. Давайте, що попало, як не хліб, то сало. Де оре сошка, там хліба трошки. Держи хліб на обід, а слово на одвіт. Добрий хліб, коли нема калача. Дурне й сало без хліба! Житній хліб —пирогів дід. Зима без снігу — літо без хліба.
Гость
1. Держи хліб на обід, а слово на отвіт. 2. І я вчений на хліб печений:їмо хліб троякий: чорний, білий і ніякий. 3. Як є хліба край, то і в хліві рай, а як хліба ні куска, так і в горниці тоска.