3 речення з прямою мовою, перетворити на непряму і на діалог

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли ми вийшли з Олесею зі школи, вона полегшено зітхнула : " Боже, ну що за день сьогодні! З цими контрольними роботами ніякого особистого життя немає!" Я , відчуваючи як почервоніли щоки, невпевнено запропонував : "То може підемо в кіно?"  Олеся вражено на мене подивилася і , посміхаючись, відповіла : " Ходімо". Коли ми вийшли з Олесею зі школи, вона полегшено зітхнула і сказала, що був важкий день і з тими контрольними роботами ніякого особистого життя немає. Я , відчуваючи як почервоніли щоки, невпевнено запропонував сходити разом в кіно.  Олеся вражено на мене подивилася і , посміхаючись, погодилась. -- Боже, ну що за день сьогодні! З цими контрольними роботами ніякого особистого життя немає! -- То може підемо в кіно? -- Ходімо!