3 речення на пряму і не пряму мову пожулуйста.Заранее большое спасибо.обязательно*

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Речення з прямою мовою. "Будь здорова, весно красна", - сонце весело віта. - Здорові були, добрі люди! - каже отаман. "Де всі вікна виходять на південь?" - "На північному полюсі". Речення з непрямою мовою.  Юрко  закричав,щоб Тося підійшла. Павлусь  осміливсяспитати, куди вони  їдуть. Передихнула, промовила вголос, що вільна.