3. У якому складнопідрядному реченні підкреслено головну час¬тину? а) Я знову зга

3. У якому складнопідрядному реченні підкреслено головну час¬тину? а) Я знову згадав ті хвилини, що душу п'янили мою (В. Сосюра). б) Коли мене на фронт ти проводжала, пучок конвалій ти мені дала... (В. Сосюра) в) Ця подорож неждана, як грім на сніжній рівнині (Д. Пав- личко ). г) Я люблю їздити на поле тоді, як ниви зеленіють та хвилю¬ються зеленими хвилями (І. Нечуй-Левицький).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Головні частина: а)-Я знову згадав ті хвилини,... б) Пучок конвалій ти мені дала... в)Ця подорож нежданна,... г) Я люблю їхдити на поле тоді,...