3. Утворіть від поданих прикметників іменники за допомогою суфікса -ин (а) Хмельницький, гайдамацький, івано-франківський, воронезький, галицький, кріпацький, солдацький, турецький, вінницький, збаразький, харківський, уманськи...
3. Утворіть від поданих прикметників іменники за допомогою суфікса -ин (а) Хмельницький, гайдамацький, івано-франківський, воронезький, галицький, кріпацький, солдацький, турецький, вінницький, збаразький, харківський, уманський. вояцький, звернигородський.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хмельниччина Гайдамаччина Івано-франківчина Галичина Ворониччина Кріпаччина Солдатчина Туреччина Збараччина Харківщина Уманщина Вояччина Звенигородчина Вінниччина
Гость
Хмельниччина, гайдамаччина, івано-франківщина, галичина, кріпаччина, солдатчина, туречина, вінничина, харківщина, уманщина, звернигородщина.