3. Відомо, що AM = MB . Яке з даних тверджень є правильним: А. точка B – середина відрізка AM ; Б. точка A – середина відрізка MB; В. точка M – середина відрізка AB ; Г. точка M – вершина рівнобедреного трикутника AMB ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Точка М может быть в) серединой отрезка АВ; г) вершиной равнобедренного тр-ка АМВ.