32. 1. Прочитай вірш. Знайди у ньому слова і вирази, вжиті в переносному значенні. Ялиня Сива матінка-зима молоду яличку одягнула крадькома в снігову спідничку. Обтрусило ялиня снігову спідничку, бо зелене убрання до лиця яличк...

32. 1. Прочитай вірш. Знайди у ньому слова і вирази, вжиті в переносному значенні. Ялиня Сива матінка-зима молоду яличку одягнула крадькома в снігову спідничку. Обтрусило ялиня снігову спідничку, бо зелене убрання до лиця яличкам. У своєму убранні юні ялинята дуже милі, осяйні в новорічні свята. Платон Воронько 2. Визнач відмінок прикметників, вжитих у тексті. 3. Прикметник осяйні розбери за будовою, дібравши до нього споріднені слова. 4. До виділеного прикметника добери синоніми.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)матінка - зима снігова спідничка юні ялинята 2) сива - н. в. молоду-зн.в снігову - зн. в. зелене - зн. в.  юні - н.в. милі - н.в. осяйні - н.в. новорічні - зн. в. 3)осяйні -  осяйні - осяяні, осяй - корінь, н - суфікс, і- закінчення. 4) а де тут виділене слово?