34б! Нужен диалог на английском между городским и сельским человеком! Типа городской приеxал в гости к сельскому. В диалоге должны упоминаться плюсы и минусы города и села!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Hi -Hi, I went to see your village.How dirty is there and how small your house! - Is your town cleaner? Is your house larger? - Yes, it is. -Can I see your town? - Yes, of course. 1 week later. -Hi -Hi -I went to your town to see it. How many cars and how dirty is the air! I think, that the village isn't worse, than the town. -By then. -By.