3.Перевидите и перепишите предложения,обращая особое внимание на местоимения.1.Some of the interior elements are modified according to the plan2.Is there any news from him?3.There is no information on this question.4.Everybody ...

3.Перевидите и перепишите предложения,обращая особое внимание на местоимения. 1.Some of the interior elements are modified according to the plan 2.Is there any news from him? 3.There is no information on this question. 4.Everybody would like to visit this museum. 5.Any museum of this city is of great interest to us.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Некоторые из внутренних элементов изменяют в соответствии с планом. 2. От него есть новости? 3. По этому вопросу нет информации. 4. Все хотели бы посетить этот музей. 5. Любой музей этого города для нас очень интересен. .