3.Відбувається чергування приголосних «к - ч - ц» під час утворення прикметників за допомогою суфікса «-ськ-» у всіх словах рядка: А) Дрогобич, герцог, латиш Б) тюрк, Овруч, Вінниця В) дивак, Кременчук, Новоселиця Г) ткач, ба...

3.Відбувається чергування приголосних «к - ч - ц» під час утворення прикметників за допомогою суфікса «-ськ-» у всіх словах рядка: А) Дрогобич, герцог, латиш Б) тюрк, Овруч, Вінниця В) дивак, Кременчук, Новоселиця Г) ткач, баск, Париж
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вариант А похожее писал)