∵4-6 прислів`їв, які співвідносяться зі складносурядними реченнями!!! Срочно!!!! Будь ласка!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вітер не піймаєш, дим не заховаєш. Грім гучний, а дощик малий. Далеко та легко, а близько та слизько. З собакою дружи, а палицу в руках держи. Їж з голоду, а люби роботу змолоду. Кожух лежить, а дурень дрижить.