4. На місці пропуску треба писати и в усіх словах рядка: А заст...лати, ш...ирокий, л...міш, к...шеня, п...ріг; Б л...вада, м...нулий, бр...ніти, кр...ниця, л...мон; В

4. На місці пропуску треба писати и в усіх словах рядка: А заст...лати, ш...ирокий, л...міш, к...шеня, п...ріг; Б л...вада, м...нулий, бр...ніти, кр...ниця, л...мон; В гр...міти, тр...вати, тр...мтіти, гл...тати, бл...щати; Г стр...міти, кр...шити, стр...вожений, дир...гент, вб...рати; Д сп.. .нити, відд...рати, кол...ктив, ш...нель, ц...стерна.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г)Стриміти, кришити,стривожений,диригент,вбирати