№4. Потужність первинних двигунів підприємства – 500 кВт, у тому числі початкових двигунів, що обслуговують електрогенератор – 100 кВт, електромоторів – 2830 кВт, електроапаратів – 270 кВт. Кількість робітників у всіх змінах – ...

№4. Потужність первинних двигунів підприємства – 500 кВт, у тому числі початкових двигунів, що обслуговують електрогенератор – 100 кВт, електромоторів – 2830 кВт, електроапаратів – 270 кВт. Кількість робітників у всіх змінах – 1000 чол., відпрацьовано за звітний період – 220 тис. людино-годин. Коефіцієнт змінності роботи підприємства – 2,5. За звітний період підприємством спожито на виробничі потреби – 100 тис. кВт механічної і 800 тис. кВт год. електричної енергії. ( в тому числі 100 тис. кВт год. електроенергії одержано від районної ТЕЦ). Визначити: 1. Сумарну енергетичну потужність, що обслуговує виробничий процес; 2. Коефіцієнт електрифікації виробничого процесу за потужністю (коефіцієнт потенційної електрифікації) і за використаною енергією (коефіцієнт фактичної електрифікації). 3. Коефіцієнт енерго- і електроозброєності праці. а) За потужністю (потенційної); б) За використанням енергії (фактично). 4. Коефіцієнт централізації електропостачання. Зробити висновки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вирозумієте зарубіжну?