4. Поясніть, чим норми права відрізняються від інших правил, соціальних норм.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
норми права це загальнообов'язкове, формально-визначене правило поведінки (зразок, масштаб, еталон), встановлене або санкціоноване державою як регулятор суспільних відносин, яке офіційно закріплює міру свободи і справедливості відповідно до суспільних, групових та індивідуальних інтересів (волі) населення країни