4. Познач рядок, у якому всі слова є прикметниками а) вітерець, шовкова, солодкий б) радість, граються, мальовничий в) круглі, зелений, сумний 5. До поданих іменників добери прикметники. Познач закінчення прикметників. ...

4. Познач рядок, у якому всі слова є прикметниками а) вітерець, шовкова, солодкий б) радість, граються, мальовничий в) круглі, зелений, сумний 5. До поданих іменників добери прикметники. Познач закінчення прикметників. Криниця (яка?) … . Олівець (який?) … . Дерева (які?) … . 6. Спиши текст. Підкресли прикметники. Визнач їх рід. Мама вишиває на білому полотні зелений барвінок, сині волошки. Навіть маленьку качечку вишила. Це буде святкова сорочечка для Павлика. 7. Допиши потрібні закінчення прикметників. Руд__ беркут сидів на кручі над глибок__ озером. Це був величезн__ стар__ орел. У чист___ повітр і чітко вимальовувався його гостр__ дзьоб , і весь птах відбивався в ясн___ дзеркалі озера. 8. Прочитай текст. Доповни його прикметниками та запиши його. Настала зима. Подув _______ вітер. _______ сонце встає пізно і мало гріє. Зимові дні _______ . Часто _________ хмари закривають небо. Пролітає ________ сніжок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1:в 2:глибока.загостренний.високі 4.ий.им.ий.ий.ому.ому. 5.холодний.сумне.короткі.сірі.дрібний.